HSS Energy dostarcza akumulator LiFePO4 51,2 V 100 Ah na potrzeby projektów magazynowania energii hurtowych, OEM i pod markami własnymi. Konfiguracja 51,2 V 100 Ah LiFePO4 zapewnia 5,12 kWh energii nominalnej i 4,61 kWh energii użytkowej przy 90% DOD. Katalogowy model 51.2V100Ah-LV jest dostępny w obudowach do montażu w stojaku i na ścianie, z inteligentną komunikacją BMS, CAN, RS485 i RS232, naturalnym chłodzeniem i obsługą do 15 jednostek równolegle. Przed produkcją HSS Energy sprawdza styl montażu, model sprzętu, protokół, profil obciążenia, dokumenty docelowe i opakowanie. Kupujący mogą poprosić o neutralną markę, etykiety klienta i wsparcie OEM/ODM w przypadku próbek lub zamówień zbiorczych, z zapisami partii i postępem zamówienia koordynowanymi podczas produkcji.
W przypadku klientów zaopatrujących się w chiński akumulator LiFePO4 51,2 V 100 Ah, dostawca HSS Energy obsługuje zamówienia zbiorcze, programy OEM i przegląd konfiguracji przed wyceną. Jako chiński producent akumulatorów LiFePO4 i dostawca akumulatorów do zastosowań mieszkaniowych sprawdzamy nie tylko samą pojemność. W katalogu wymieniono moc znamionową prądu stałego wynoszącą 2,56 kW i moc maksymalną prądu stałego wynoszącą 4,1 kW, dlatego przy wyborze obciążenia należy również wziąć pod uwagę zapotrzebowanie ciągłe, prąd rozruchowy, komunikację sprzętową i projekt systemu równoległego.
Wersja do montażu w stojaku - etykiety i konfiguracja interfejsu potwierdzana są przy zamówieniu.
Wersja naścienna - akcesoria montażowe potwierdzane są przy zamówieniu.
Dane techniczne — model 51,2 V 100 Ah
Parametr
Specyfikacja
Model katalogowy
51,2V100Ah-LV
Chemia baterii
LiFePO4
Napięcie nominalne i pojemność
51,2 V 100 Ah
Napięcie robocze
46,4-57,6 V
Energia nominalna
5,12 kWh
Energia użytkowa
4,61 kWh przy 90% DOD
Moc znamionowa/maksymalna prądu stałego
2,56 kW / 4,1 kW
Zalecany / maksymalny prąd
50A / 80A
Ekspansja równoległa
Do 15 jednostek
Zalecana głębokość rozładowania
90%
Wymiary katalogowe
355 × 567 × 150 mm - model katalogowy typu rack/stos
Waga katalogowa
Około 42,5 kg - model katalogowy typu rack/stos
Ocena obudowy
IP20
Temperatura pracy/przechowywania
0°C do 60°C / 0°C do 35°C
Wilgotność / wysokość
5%-85% / ≤2000m
Nominalny cykl życia
≥6000 cykli; rzeczywista żywotność zależy od warunków testowych i roboczych
Format instalacji
Możliwość montażu na stojaku, w stosie lub na ścianie; ostateczna konstrukcja i akcesoria na zamówienie
Chłodzenie
Naturalne chłodzenie
Komunikacja
CAN, RS485 i RS232
Gwarancja katalogowa
5+5 lat; Warunki ochrony i przedłużenia podlegają umowie
Wymienione/dostarczone dokumenty
UN38.3, MSDS, CE i RoHS; Tutaj znajdują się pliki CE EMC, UN38.3 i RoHS
Uwaga dotycząca specyfikacji: 355 × 567 × 150 mm i około 42,5 kg to wartości katalogowe dla modelu 51.2V100Ah-LV. Wymiary, waga, wsporniki i kierunek okablowania obudowy naściennej muszą być potwierdzone w ofercie i na rysunku.
1. Pojemność i energia użytkowa
Ten akumulator LiFePO4 o pojemności 5 kWh zapewnia 5,12 kWh energii nominalnej i 4,61 kWh energii użytkowej przy zalecanej w katalogu głębokości rozładowania wynoszącej 90%. Nadaje się do przechowywania w jednym domu, przenoszenia dziennej energii słonecznej na wieczorną i obsługi wybranych obciążeń rezerwowych. Rzeczywisty czas pracy zależy od mocy obciążenia, temperatury, szybkości rozładowania i strat konwersji.
2. Format do montażu na ścianie lub w stojaku
Ten sam akumulator LiFePO4 51,2 V 100 Ah można zamówić w obudowie montowanej w stojaku lub na ścianie. Bateria domowa do montażu na ścianie pasuje do projektów, w których sprawdzono konstrukcję ściany, prześwit załadunkowy i serwisowy, natomiast wersja stojakowa pasuje do szaf bateryjnych, żelaznych ram lub pomieszczeń sprzętowych. Wsporniki, kierunek zacisków, wymiary obudowy i etykiety są potwierdzane osobno.
3. Instalacja w szafie i rozbudowa równoległa
W przypadku projektów magazynowania energii montowanych w stojakach format modułowy umożliwia klientom rozpoczęcie od jednej jednostki i rozbudowę po zatwierdzeniu całego projektu systemu. W katalogu podano do 15 jednostek równolegle. Szyny zbiorcze, zabezpieczenia, kable, adresy, ograniczenia komunikacyjne i sprzętowe należy nadal sprawdzać, zamiast mnożyć liczbę akumulatorów.
4. BMS, dopasowanie portów i sprzętu
Każda bateria litowa 51,2 V 100 Ah jest wyposażona w inteligentny interfejs BMS i CAN, RS485 i RS232. Pasująca nazwa złącza nie gwarantuje zgodności protokołu. Przed rozpoczęciem produkcji należy podać markę sprzętu, model, wymagany protokół i definicję pinów, aby firma HSS Energy mogła sprawdzić komunikację i układ okablowania.
Wizualizacja konstrukcji wewnętrznej - montaż ogniw, podpory, szyny zbiorcze i obszar sterowania.
5. Pojemność to nie to samo, co moc
Oceniając pojemność akumulatora 5 kWh, należy oddzielić energię od mocy. Model ten przechowuje 5,12 kWh, ale jego moc katalogowa wynosi 2,56 kW DC, a maksymalnie 4,1 kW. Nie należy go opisywać jako akumulatora dostarczającego w sposób ciągły 5kW. Dopasuj produkt do obciążeń ciągłych, wartości szczytowych rozruchu i ograniczeń mocy sprzętu.
6. Aplikacje solarne i rezerwowe
Jako bateria słoneczna o mocy 5 kWh, urządzenie może obsługiwać własne zużycie energii słonecznej w budynkach mieszkalnych, wieczorne przenoszenie energii, kabiny poza siecią, gospodarstwa rolne, małe biura oraz odpowiednie obciążenia zapasowe telekomunikacyjne, sieciowe lub zabezpieczające. Klimatyzatory, pompy, silniki i odbiorniki ogrzewania elektrycznego wymagają oddzielnej kontroli prądu rozruchowego i jednoczesnej kontroli mocy.
7. Dowód produkcji, zgodności i dostawy
Domowy akumulator niskiego napięcia wymaga spójnych ogniw, ochrony BMS, niezawodnych połączeń, kontroli starzenia i odpowiedniego przygotowania do transportu. HSS Energy obsługuje kilka baz produkcyjnych w Chinach o łącznej powierzchni około 12 000 metrów kwadratowych i wykorzystuje spawanie laserowe, zautomatyzowany montaż i sprzęt do testowania starzenia w projektach seryjnych i OEM. Do tej wersji roboczej recenzji załączono pliki CE EMC, UN38.3 i RoHS, wraz z prawdziwymi zdjęciami opakowań i przygotowania partii.
Certyfikaty uzupełniające i dokumenty testowe
Certyfikat CE EMC
Raport z testu UN38.3
Certyfikat RoHS
Dowód opakowania i dostawy partii
Kartony, etykiety na baterie litowe i przygotowanie palet
Opakowanie zbiorcze przed wysyłką
Opakowanie eksportowe jest potwierdzane pod kątem trasy transportu, miejsca przeznaczenia, wymagań dotyczących palet i oznakowania klienta. Zdjęcia przedstawiają aktualne możliwości pakowania i przygotowania partii; rozmiar kartonu, etykiety towarów niebezpiecznych, dokumenty, sposób użycia palety i ustalenia dotyczące rozładunku są zgodne z ostatecznym planem wysyłki.
Często zadawane pytania
1. Czy wersja do montażu w stojaku i na ścianie mają identyczne specyfikacje?
Obie wersje mogą wykorzystywać tę samą platformę elektryczną 51,2 V 100 Ah, ale wymiary obudowy, waga, wsporniki, kierunek zacisków i akcesoria montażowe mogą się różnić. Ostateczny rysunek i specyfikacja zamówienia mają pierwszeństwo.
2. Ile jednostek może pracować równolegle?
Katalog zawiera maksymalnie 15 jednostek. Rzeczywistą ilość należy sprawdzić pod kątem wyposażenia, komunikacji, zabezpieczenia szyn zbiorczych, kabli i projektu terenu.
3. Czy ten akumulator może w sposób ciągły dostarczać 5 kW?
Nie. Liczba 5,12 kWh to zmagazynowana energia. Katalogowa moc prądu stałego wynosi 2,56 kW i maksymalnie 4,1 kW, dlatego dobór obciążenia musi być zgodny z wartościami mocy.
4. W jaki sposób potwierdzana jest kompatybilność sprzętu?
Podaj markę sprzętu, model, protokół komunikacyjny i definicję pinów. Identyczne nazwy portów nie gwarantują kompatybilności protokołu.
5. Jakie dokumenty certyfikacyjne i gwarancyjne są dostępne?
Dołączone są pliki CE EMC, UN38.3 i RoHS, a katalog zawiera także MSDS. W katalogu podano 5+5 lat; zakres, termin rozpoczęcia i warunki przedłużenia są potwierdzone w umowie.
Poproś o wycenę:Aby uzyskać dokładną wycenę akumulatora LiFePO4 51,2 V 100 Ah, należy podać wielkość zamówienia, miejsce docelowe, preferencje dotyczące montażu w stojaku lub na ścianie, markę i model sprzętu, obciążenia ciągłe i szczytowe, protokół komunikacyjny, wymagania dotyczące etykiety OEM lub etykiety neutralnej, wymagane certyfikaty i dokumenty transportowe oraz docelową datę dostawy. HSS Energy dokona przeglądu konfiguracji mechanicznej, elektrycznej, komunikacyjnej, pakowania i dostawy.
Używamy plików cookie, aby zapewnić lepszą jakość przeglądania, analizować ruch w witrynie i personalizować zawartość. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Polityka prywatności